Binance Coin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

0 21

Binance coin sene başından begri büyük yükselme göstermeye başladı. Neredeyse %350 civarı değer kazanan binance coin oldukça yankı yaptı. Yükselmesi sebebiyle bir hayli ilgiyi üzerine çeken coin oldukça fazla yatırım göstermeye başladı. Teknoloji Detayı ekibi. Bizde sizler için kısa sürede rekor yükselişlere imza atan binance coin hakkında bilgi verdik. 

Binance coin geçtiğimiz günlerde 126.80 dolardan 24 saat içinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 175.12 seviyelerine yükseldi. Bitcoin piyasalarında oldukça yüksek paya sahip olan binance yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Piyasasının yükselmesi ile son 24 saat içerisinde binance coin 4.6 milyar dolarlık bir hacime yükseldi. Şuan coin’nin 165-175 dolar arasında oynayan fiyatları artan hacim ve kar oranları ile piyasada hareketlenmelere sebep olduğu görülüyor. 

 

Binance Coin Nedir? 

Binance Coin (BBNBinance kripto para değişim borsasının piyasaya sürmüş olduğu alt coindirBinance coin ERC-50 tabanlı ibr kripto para birimi olarak çıkarılmıştır ancak bince değişim borsası daha sonraları BEP2 alt yapısına geçiş yapmıştır. 

 

Binance Coin (BNB) Madenciliği Nasıl Yapılır? 

Binance Coin(BNB) bitcoin madenciliği yapılmayan bir kripto para birimidir. Binance coin miktarı ilk gün üretilerek yarısı halka satılmıştır. 

 

Binance Coin Nasıl Satın Alınır? 

Binance Coin almak zannedildiği gibi zor değildir aksine bu coin’i almak bir hayli kolaydır. Herhangi bir teknik bilgilere gerek kalmadan BNB borsası üzerinden almak istediğiniz miktarı kolay ve hızlı şekilde satın alabilirsiniz.  

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.