Chrome’de Gezerken Çok Seveceğiniz 5 Chrome Eklentisi

0 146

Dark Reader

Bu chrome  eklentisi web siteleri için anında koyu temalar oluşturarak gece modunu etkinleştirir. Dark Reader eklentisi parlak renkleri ters çevirerek yüksek kontrast oluşturur ve geceleri okumayı kolaylaştırır. Parlaklığı, kontrastı, sepya filtresini, koyu modu ve yazı tipi gibi ayarları kolaylıkla kendiniz kontrol edebiliyorsunuz.

Eklentiye ulaşmak için: Dark Reader

TinEye

Bir görüntünün nereden geldiğini, nasıl kullanıldığını veya daha yüksek çözünürlüklü versiyonlarını bulmanızı sağlayarak size yardımcı olabilecek chrome eklentisidir.

Eklentiye ulaşmak için: TinEye

Awesome Screenshot

Awesome Screenshot eklentisi sayesinde tarayıcınızda açtığınız sitelerin ekran görüntülerini direkt olarak alabilir, kırpma ve çizme gibi düzenlemeleri yapabilir, istediğiniz yere kaydedebilir ve istediğiniz platformdan paylaşabileceğiniz eklentidir.

Eklentiye ulaşmak için: Awesome Screenshot 

OneNote Web Clipper

OneNote Web Clipper chrome eklentisini kullanarak bir web sayfasının tamamını ya da bir bölümünü kırpabilir ve daha sonra okumak üzere OneNote’a kaydedebilirsiniz. Resimleri, PDF’leri, videoları ya da bir sayfanın görseli gibi şeyleri kırpabilirsiniz. Eklentinin en büyük artılarından biri ise tüm bunlara herhangi bir bilgisayar, tablet veya telefondan çevrimdışı olsanız bile erişebilirsiniz.

Eklentiye ulaşmak için: OneNote Web Clipper

Start.me

Start.me, Chrome Yeni Sekme Sayfanızı güzel bir kişisel kontrol paneline dönüştürür. Start.me ile tüm yer imlerinize, haber yayınlarınıza, notlarınıza ve web servislerinize anında erişebileceksiniz. Bu, düzenli kalmanıza ve internette zaman kazanmanıza yardımcı olacak bir google chrome eklentisidir.

Eklentiye ulaşmak için: Start.me

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.