Eski Fotoğraflarınızı Canlandırabileceğiniz Web Sitesi

0 84

Dünyada son yıllarda teknolojinin hızla gelişmesi ve yapay zekanın hayatımıza girmesi ile pek çok projeler çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Yakın zamanlarda çıkan bir yapay zeka projesi sayesinde oldukça beğenilen işler ortaya koyan bu web sitesi oldukça fazla ilgi toplayarak günlük ziyaretçi sayısı milyonlara yaklaştı. 

Geliştirilen bu projede sorumlu olan 2003 yılında kurulmuş olan Myheritage şirketi sizlere vefat etmiş kişilerin, eşinizin dostunuzun veya akrabanızın fotoğraflarını canlandırmayı sağlayan yeni yazılım insanlara tanıtıldı. Bu yazılım tanıtıldığı saatten itibaren 48 saat içinde 1 milyondan fazla fotoğrafı canlandırdı. Bu web sitesini online şekilde ya da mobil uygulamasını indirerek fotoğrafları hiçbir şekilde kayıt veya ücret ödemeden kolaylıkla yükleyerek kısa süreliğine kullanabilirsiniz. 

 

Nasıl Kullanılır? 

Bahsettiğimiz bu linkten MyHeritage sitesine giderek oradan fotoğrafları kolaylıkla yükleyip kısa süreliğine vefat eden sevdiklerinizle kısa sürelide olsa özlem giderebilirsiniz. Ayrıca web sitesinin mobil uygulamasını indirerek te aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

İncelemesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.