Günlük Hayatta Severek Kullanabileceğiniz 8 Güzel Web Sitesi

0 534

Günlük hayatımızda severek kullanabileceğimiz web sitelerini sizin için hazırladık. Bu siteler sayesinde günlük hayattaki bir çok konuda yararlanabileceğiniz web sitelerini sizin için toparladık.

 

Alonot

Kullanıcıların İLKÖĞRETİM , ORTAÖĞRETİM , YKS/TYT , KPSS , AÖF , YDS gibi alanlarda derslere ve sınavlara hazırlanmaları için hem ders notlarına, hem de pratik yapmak testlere kolayca ulaşıp zaman kaybetmeden en üst düzeyde yarar sağlayabilmeleri amacıyla hizmet veren web sitesidir.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Movie-Locations

Beğendiğiniz film sahnelerinin hangi mekanlarda çekildiğini ve o mekanlara ait bilgilere ulaşabileceğiniz web sitesidir.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Shouldiremoveit

Çoğu kişilerin bilgisayarında bir sürü program var ve bunlardan hangisinin silip, silmemesi gerektiğini bilmiyor. Bu web sitesi ise bilgisayarınızdaki programlardan hangisini veya hangilerini silmeniz gerektiğini öğrenmenize yardımcı oluyor.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Piksel Testi

Bilgisayarınızın ekranında ölü piksel olup olmadığını öğrenmenize yardımcı olabilecek web sitesidir.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Khan Academy

Okul dersleri de dahil farklı kategorilerde 10,000’den fazla video içeriğinden  oluşan, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşın ve istediğiniz hızda öğrenin. Kişiselleştirilmiş eğitim anlayışıyla sunulan videolar, alıştırmalar, gelişmiş özellikleri ile ustalaşarak öğrenin. Khan Academy insanların kendilerini geliştirebileceği hemde bireysel bir öğrenim imkanı sunan, hem de sınıflarda kullanılan bir eğitim aracıdır. Khan Academy üzerineki eğitimlere hiç bir şekilde ücret ödemeden sahip olabilme imkanı sunuyor. Bugüne kadar verdiği 5 milyardan fazla ders ile dünyanın en büyük ücretsiz online öğrenim platformlarından biri olan Khan Academy ile eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında, ücretsiz eğitim. Ayrıca Khan Academy’nin mobil uygulaması da mevcuttur.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

TinEye

Siteye bir resim yüklemenizi ve bu yüklediğiniz resmin internet üzerinde benzer diğer resimler ile karşılaştırmanıza yardımcı olan bir resim arama sitesidir. Ayrıca goggle chrome eklentisi olarak bilgisayarınıza da kurabilirsiniz.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Remove.bg

Fotoğraflarınızdaki arkaplan görsellerini değiştirmenize veya arkaplan görselini tamamen silmenize yardımcı olan internet sitesidir. Bu internet sitesinde Photoshop, Figma, Visual Studio Code, Sketch gibi platformlar için özel olarak geliştirilmiş farklı araçlar ve google chrome eklentileri de mevcuttur. Ayrıca android telefonlar için mobil uygulamasını da mağazadan indirebilirsiniz.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

Musclewiki

Bu internet sitesi vücudunuzda zayıflamak veya geliştirmek istediğiniz bölgeleri seçerek sonrasında vücudunuzun boy, kilo vb. gibi özelliklerini yazdıktan sonra size uygun olan hareketleri resim ve video içeriği olarak size sunan web sitesidir.

Bu Linkten Ulaşabilirsiniz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.