Telegram’ın Windows 10 Uygulaması Güncellendi: İşte İnanılmaz 3 Özellik

0 17

Telegram yakın zamanlarda Windows 10 uygulamasını güncellediğini duyurdu. Bu güncelleme ile kullanıcılara 3 farklı özellik sunuldu. Sunulan bu özellikler kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gördü.  

WhatsApp’ın geçen aylarda yürürlüğe koymak istediği yeni kullanım koşulları ve gizlilik ilkeleri dünya çapında büyük tartışmalara sebep olurken bir yandan da kullanıcıların WhsatsApp uygulamasını kullanmayı bırakarak piyasada popülerliğini arttıran Telegram uygulamasına geçerek haftalar içinde 50 milyon kişi tarafından indirilerek güvenilir ve popüler bir uygulama olarak tanındı. Ardından popüler olan Telegram masaüstü sürümünü güncelledi. Telegram tarafından yapılan bu güncellemede akıllı telefonlarda yapılabilen birçok işlemi masaüstü uygulamasında da yapılabilir hale getirildi. Bu güncelleme sayesinde birçok işin daha kolay hale getirildiği belirtildi.  

Peki Güncellemeler Neler? 

Telegram’ın Windows 10 sürümüne yaptığı güncellemeler gruplar ve arama geçmişinin hiçbir iz bırakılmadan silinebilme özelliği sunuyor. Ayrıca kullanıcılar ses özelliği sayesinde karşı tarafın sesini manuel olarak ayarlama imkanı ve kullanıcılar doğrudan fake kanalları ve kullanıcıları raporlayabilecekler. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.