TKO Coin Nedir? TKO Coin Nasıl Alınır?

0 81

Kripto para borsalarına her gün farklı bir kripto para piyasaya sürülüyor. Bugün en çok dikkat çeken ve yatırımcılar tarafından ilgi odağı haline gelen TKO Coin nedir,nasıl alınır? Hakkında detaylı bilgi verdik. 

Endonezya’nın kripto para borsalarından olan Tokocrypto kendi dijital para birimini üreterek piyasaya sürmeyi planlıyor. TKO Coin Binance borsasında BNB bakiyesi olan yatırımcılarına TKO Coini açılış fiyatı olarak 0,10 Cent ücret ile alma olanağı sunmayı planlamakta. 

TKO Coin Nedir? 

TKO coin Endonezyalı kripto para borsası olan Tokocrypto tarafından üretilmiş olan ve yakın zamanlarda piyasaya sürülmesi planlanan coin diğer coinlere göre eşsiz olacağı vurgulanıyor. TKO coin planlamalara göre yakın zamanda büyük bir kripto para borsası olan Binance tarafından yakın zamanda satılmaya başlayacağı duyuruldu. 

TKO-Coin-Nasıl-Alınır?-Kimler-Alabilir?
TKO-Coin-Nasıl-Alınır?-Kimler-Alabilir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TKO Coin Nasıl Alınır? Kimler Alabilir? 

TKO coin almanız için Binance borsasında 1 ile 7 Nisan tarihleri arasında spot yada strake olarak BNB bakiyesi olanlar öncelikli olarak alma hakkına sahip olacaklar. Bu işlem için Binance tarafından 7 günlük BNB ortalamasına bakılacak. TKO coin alma limiti Binance tarafından en fazla 20 bin Dolar olarak belirlendi. 

TKO Coin Ne Kadar? 

TKO coin yakın zamanda Binance borsası üzerinden 0,10 Cent fiyat ile satılacak. Açılış fiyatının hemen ardından hızla yükselmesi düşünülen coin 0,10 dolar olan açılış fiyatını geçeceği tahmin ediliyor. Bazı kripto para uzmanlarına göre bu coinin piyasada alınmasının ardından 1 Doların üzerine çıkarak 10 kat daha fazla kazandıracağı belirtiliyor. 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.